Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Európai Hulladékcsökkentési Hét 2020

EU HCS 2020
"Cselekedj ma egy tisztább és fenntarthatóbb jövőért, az élhetőbb környezetért!"


Örökös Zöld Óvodaként szívügyünknek tekintjük a környezetvédelem és a fenntarthatóság kérdéskörét. Ennek szellemében a kerületben elsőként csatlakoztunk Terézváros Önkormányzata mellett az Európai Hulladékcsökkentési hét programjához.

Az Európai Hulladékcsökkentési Hetet minden év novemberének utolsó hetében rendezik meg. A program missziója, hogy megszólítsa az embereket és felhívja a figyelmet a hulladékcsökkentés jelentőségére. A kezdeményezéssel ösztönözni kívánja a gyermekeket, felnőtteket, hogy az élhetőbb, tisztább környezet és a környezetkímélőbb életmód érdekében tudatosan figyeljenek mindennapi szokásaikra.

Csatlakozzanak Önök is családjukkal!