Terézváros idei legjobbjai

Óvodánk vezetője, Zsuzsa néni kapta meg idén a Zöld Terézvárosért díjat

Zöld Terézvárosért kitüntetés: Szakácsné Nagy Zsuzsanna

A Szív óvoda vezetője, akinek hatalmas szerepe van az intézmény pedagógiai programjának , az Élet programnak megújításában. Ebben kiemelt szerepet kap a környezetvédelem, a környezettudatos magatartás kialakítása. Fáradhatatlanul törekszik arra, hogy az ovi egy igazi kis zöld oázis legyen a belvárosban. A gyerekekkel zöld falat alakítottak ki, növényeket ültetnek a kertben, madáritatókat-etetőket készítenek, szelektíven gyűjtik a hulladékot, újrahasznosított raklapokból kerti bútorokat készítettek. A szomszédos közösségi kertben az ovinak saját parcellája van, amit az ovisok rendszeresen látogatnak, gondoznak.

Szakácsné Nagy Zsuzsanna nem csak a gyerekeknek és a szülőknek, hanem egész Terézvárosnak példát mutat környezettudatosságból, szakmai elhivatottságból.