Pillangó csoport

Óvodapedagógusok:
Jánoki Hajnalka (Hajni néni)
Schatzl Ildikó (Ildi néni)

Pedagógiai asszisztens:
Gál Elza (Elza néni)

Dajka néni :
Nagy Cintia Filadelfia (Cinti néni)
Az apró Pillangó csoportunkba 11 gyermek jár, 3 kislány és 8 kisfiú.

A csoportszoba méreteinek köszönhetően  létszámunk alacsony, ebből adódóan nagyon családias a légkör, a gyerekek nagyon szeretik egymást és ragaszkodnak  társaikhoz.

A gyermekek szeretnek a Pillangó csoportba járni, hiszen a világos, jó hangulatú csoportszobát  az ő igényeikhez és a szoba méreteihez igazodva alakítottuk ki. Rengeteg modern játék, fejlesztőeszköz áll rendelkezésünkre a gyermekek fejlesztése érdekében.

A zene, a tánc, a mozgás a mindennapjaink része, amit nagyon szeretnek a gyerekek, számtalanszor kézműveskedünk, verselünk, mesélünk közösen. Ellátogatunk a tornaterembe hetente többször is, a logopédiai szobában pedig a sófal előtt töltött percekben játszunk, rajzolunk.

A mellettünk lévő Sün Balázs csoporttal jó kapcsolatot ápolunk és közös ajtónk lehetővé is teszi,  hogy gyermekeink még több időt tölthessenek együtt.