Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Sün Balázs csoport

 Óvodapedagógusok:
Bogár Adrienn (Adri néni)
Tapasztó Ágnes (Ági néni)


Pedagógiai asszisztens:
Gál Elza (Elza néni)

Dajka néni:
Horbász Gáborné (Emese néni)
A Sün Balázs csoportba járó gyermekek kiscsoportosok, 3-4 évesek. Létszámunk 16 fő, ebből 11 kisfiú és 5 kislány.

Csoportszobánk az emeleten található a Pillangó csoport mellett, akikkel nagyon szoros kapcsolatot ápolunk, hiszen csoportszobáinkat csak egy tolóajtó választja el, ezért lehetőség van arra, hogy a két csoport gyermekei átjárjanak egymáshoz.

A bútorokat úgy helyeztük el, hogy a gyermekek kényelmét szolgálják, a játékok pedig mindenki számára elérhető helyen vannak. Szobánk ablakait, szekrényeit hangulatos dekorációkkal díszítjük, hogy gyermekeink számára öröm legyen az itt tartózkodás.

Csoportunk egyik büszkesége a „Mesefotel”, mely hamar a gyermekek kedvence lett, gyakran nézegetnek benne könyveket.

Gyermekeink nagyon szeretnek mondókázni, énekelni, mesét és verset hallgatni. Programunkhoz igazodva rendszeresen mozgunk a csoportszobában, az udvaron és a tornateremben, valamint minden délelőtt teázunk és gyümölcsöt fogyasztunk.

Napirendünk rugalmas, ezzel biztosítjuk a nyugodt légkört a gyermekek számára a szabad játékhoz.