A „Sző, fon..” tehetséggondozó műhelymunkákban olyan 5,6,7, éves gyermekek vesznek

részt, akiknek finommotorikája, szem-kéz koordinációja kiemelkedő, képes az összpontosításra, az együttműködésre, megfelelő szociális és motivációs szinttel rendelkeznek. A vizualitás területén átlag feletti, valamint átlagot meghaladó speciális képességekkel, egyéni vizuális önkifejezéssel rendelkeznek.

A gyerekek az óvodai csoportjaikban napi tevékenységekbe ágyazva örömmel vesznek részt ábrázolás- kézimunka- művészi tevékenységekben, rendkívüli adottságaik segítségével gyakran kiemelkedő alkotásokat hoznak létre. Érzelem gazdag, kifejező rajzok, a színekkel, anyagokkal, formákkal való különleges bánásmód jellemzi a gyermekek munkáit. Fogékonyak az újra, a már ismert elsajátított módszereken kívül szívesen próbálkoznak új technikákkal, anyagokkal.
Örömmel végzik el a feladatokat, a feladatok iránt elkötelezettek, kitartóak, türelmesek, sikerorientáltak.  Szociális kapcsolataik fejlettek, szívesen, örömmel működnek együtt társaikkal, a felnőttekkel.

A műhelyt vezeti:

Szilágyi Nóra